Soner Yalçın – Saklı Seçilmişler Kitap Özeti

Uzun zamandır böylesine bana iyi gelen bir kitap daha okumamıştım. Soner Yalçın, resmen hayatımda devrim yarattı. Etkisi hala üzerimde, geçmedi. Çok uzuuuun bir süre de bence geçmeyecek ki, bence geçmesinde.

Öyle muazzam bir kitap yazmış ki! Okumaya kıyamadım resmen her 20 sayfa da bir durup soluklandım. Nefes aldım. Baktım, araştırdım. Ne yapabiliriz onu düşündüm. Bulabildim mi? Hiç yoktan iyidir dediğim noktadayım şuanda.

Ama asıl mesela şu, Soner Yalçın bunca kelime, bunca vurguya rağmen nasıl hala yaşıyor ve yaşatılıyor? Veya nasıl hala dışarı da gezebiliyor? Bence çok yakında ya Soner Yalçın’ı hapse atıp kitabını falan yayından kaldıracak, yada direk infazını isteyecek. Tıpkı Başaran Holding’e şuan yapıldığı gibi. Kim vurdu ya gitti resmen onca genç kız. Ne uğruna, kim uğruna bilinmez. Asla da bilinmeyecek gibi de.

Saklı Seçilmişler kitabında daha bilinmeyen onca şey var ki…

Her sayfasını bir solukta okudum ve “İnanmıyoruuuuum” larla bitirdim.

Okuyun. Kitap yasaklanmadan alın okuyun. Yasaklamaya belki güçleri yetmez ama mutlak ve mutlak basımı tekrar etmeyecektir yakın bir süre sonra. Mutlaka alın ve kütüphanenizde ki en muazzam yere yerleştirin.

Hayatınızda devrim yaratacak şeyler yaşayacağınıza eminim.

Sevgiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here